Manualne oczyszczanie

Manualne czyszczenie to metoda skutecznego usuwania niedoskonałości ze skóry. Chociaż jest to jedna z najstarszych metod znanych w kosmetyce, wciąż jest bardzo popularna. Ten zabieg kosmetyczny jest szczególnie polecany osobom zmagającym się z trądzikiem, nadmiernym łojotokiem, trudnymi do usunięcia zaskórnikami lub nadmiernym wydzielaniem sebum. Leczenie rozpoczyna się od dokładnego usunięcia makijażu i zaciśnięcia skóry. Następnie nakładany jest peeling, który aktywnie wpływa i zmiękcza naskórek. Twarz jest również zmiękczona i poddana działaniu urządzenia parowego, które otwiera pory. Podczas procesu oczyszczania skóry należy zapewnić odpowiednie odżywianie i pielęgnację przeciwzapalną. Oczyszczanie twarzy to zabieg odpowiedni dla właścicieli wszystkich rodzajów skóry.

Dla kogo?
Kiedy naskórek jest zanieczyszczony zaskórnikami, pory są powiększone, a widoczne są grudki i krosty, zaleca się oczyszczenie skóry. Z powodu zwiększonego obciążenia gruczołów łojowych niektóre partie świecą na tzw. Strefie T, tj. na czole, nosie i brodzie. W przypadku wskazań dermatologicznych może być stosowany w leczeniu trądziku.

Czy zabieg manualnego oczyszczania może zaszkodzić skórze?
Ręczne czyszczenie twarzy jest bezpieczną i skuteczną metodą, ale tylko wtedy, gdy proces musi być profesjonalnie przeprowadzony przez wykwalifikowany personel, który mamy w naszym salonie kosmetologicznym. Należy zauważyć, że w niektórych przypadkach ręczne czyszczenie twarzy jest najlepszym sposobem na wyeliminowanie niedoskonałości. Te problemy to szczególnie głębokie zaskórniki. Zaleca się również przeprowadzenie tego procesu przed wykonaniem innych procesów czyszczenia w celu usunięcia największych zanieczyszczeń.

Częstotliwość wykonywanie zabiegów
Po 2 tygodniach zabiegu, jeśli na skórze znajduje się wiele zanieczyszczeń, których nie można usunąć jednocześnie, można zastosować zabieg oczyszczania skóry. Ponadto częstotliwość ręcznego czyszczenia tej samej części skóry nie powinna przekraczać raz na 6 miesięcy.

Przeciwwskazania:

  • otwarte rany lub uszkodzenie skóry w miejscu leczenia
  • choroby wirusowe, skóra bakteryjna, grzybica skóry, aktywne zapalne choroby skóry
  • tendencja do rozwoju bliznowców
  • trądzik ze stanem zapalnym
  • trądzik różowaty
  • nowotwór
  • świeża opalenizna (czerwona skóra)

Efekty po zabiegu
Oczyszczona, zdrowa skóra, brak zaskórników, zaskórników, pryszczów – wszystko to można osiągnąć odwiedzając salon kosmetyczny. I chociaż wiele osób uważa, że nie ma lepszego sposobu na pozbycie się niedoskonałości, inni twierdzą, że mocno podrażniona i czerwona skóra nie jest tego warta. W rzeczywistości wiele zabiegów wymaga stresu skóry, który może zagoić się nawet przez tydzień. Oczyszczanie twarzy kosmetyczki odbywa się zawsze po serii konsultacji, a specjalista wybiera najbardziej odpowiednią dla nas i naszej skóry metodę.

Czas trwania zabiegu to około 90 minut

Akkona House Of Beauty

Top